Ověřujte identitu svých smluvních partnerů na dálku a elektronicky v souladu s aktuální legislativou.

AML

Identifikace osob na úrovni AML v souladu s aktuální legislativou. Kompletně elektronicky a online. Ke každé osobě protokol o kontrole. Zabezpečené úložiště v souladu s GDPR.

Automatická analýza dokladů

Načtení dokladů vašich klientů na dálku a online. Strojové vyhodnocení dokladu, vytěžení dat a automatické porovnání s fotografií. Rozpoznává 8000+ typů dokladů z celého světa.

Kompletní ověření osob

Mezinárodní sankční seznamy, seznamy politicky exponovaných osob (PEP), KYC, BankID, insolvence, exekuce a dalších 50+ způsobů jak v Legal Systems ověřit smluvního partnera.

Elektronické podpisy

Elektronické podepisování součástí aplikace. Zabezpečeno certifikátem a časovým razítkem. Ověřování osob integrováno do podepisování. Chci vědět víc.

Cena od 20 Kč za ověření osoby

Platba jen za provedená ověření. Cena za ověření v závislosti na rozsahu kontroly. Možnost předplatit si jednorázově kredit anebo paušál.

Automatické smlouvy

Generování smluv ve formátu DOCX, XLSX, PDF. Automatické doplňování dat do smluv z veřejných rejstříků. Kompletně nahrazuje běžné smluvní vzory.

Komplexní právní procesy

Schvalování, hromadné podpisy, propojování smluv, integrace dokumentů do vlastních webových stránek a další nástroje pro automatické právní procesy.

Mgr. Karel Hanuš CEO

Kontaktujte nás a vyřešte své smlouvy jednou provždy

Naši klienti

Pomáháme firmám, které vytvářejí a podepisují smlouvy –⁠ menším i středním podnikům, startupům i zavedeným značkám.

  Díky Legal Systems si naši klienti vytváří stovky smluv každý měsíc. Spolehlivě a bez chyb.

  Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky

  Dokumenty si u nás chystají makléři sami. Smlouvy lze díky napojení na katastr jednoduše vytvořit a s klientem na místě podepsat. Mám tak jistotu, že se nedělají chyby a makléře nezpomalují formality.

  Dominik Ženatý, ředitel DOMA realitní makléři

  Obchodníci u nás připravují smlouvy každý den. Legal Systems všem zjednodušilo práci a dalo nám kontrolu nad všemi dokumenty.

  Tomáš Čmelík, COO Travelking

  Díky Legal Systems se mohou naši makléři více soustředit na klienty a jejich potřeby. Zároveň máme jistotu, že smlouvy jsou bez chyb a AML v souladu se zákonem.

  Tomáš Jelínek, CEO Century 21

  Vybrali jsme Legal Systems jako nejlepší řešení pro naše nakladatelství. Licenční smlouvy si děláme sami na počkání a bez chyb.

  Vít Šebor, ředitel Jan Melvil Publishing

  Máme tisíce zákazníků po celé České republice. Zajištění podpisů smluv klasickým způsobem a jejich následná archivace byla náročná disciplína. Přechodem na řešení od Legal Systems se naše práce v tomto směru výrazně zjednodušila a zefektivnila.

  Tomáš Israel, obchodní ředitel FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.

  Spolupráce s firmou Legal Systems nám přinesla plně automatizovanou pracovněprávní agendu včetně napojení na náš administrativní systém. To vše s ohledem na maximální zabezpečení citlivých dat.

  Markéta Kratěnová, vedoucí odboru personálního a právního Ústavní soud

  V realitách jsou kladeny stále větší nároky na zprostředkovatele ze strany klientů i kontrolních orgánů. Elektronické podpisy od Legal Systems nám dávají výhodu rychlosti, možnosti kontrol dle AML a dokonalý přehled.

  Ondřej Mašín, výkonný ředitel BIDLI reality

  Jednoduše jsme automatizovali naše účetní smlouvy. Nemusí je teď chystat právník a já mám jistotu, že jsou vždy dle standardů naší firmy.

  Martin Jaspar, ředitel společnosti Jaspar s.r.o.

  Podklady k převodům nemovitostí a dalšímu vydraženému majetku u nás chystají přímo dražebníci. S pomocí Legal Systems a jejich napojení na katastr a insolvenční rejstřík generujeme dokumenty rychle a minimalizujeme chybovost.

  Jaroslav Hradil, statutární ředitel PROKONZULTA, a.s.

  Uzavíráme smlouvy s novými zákazníky na dálku elektronicky. Legal Systems nám tak pomohli zjednodušit proces pro nové zákazníky, a zároveň zautomatizovat proces uvnitř firmy.

  Stanislav Kutáček, předseda představenstva Autonapůl

  Legal Systems nám v mnohém usnadnil práci. Tvorba smluv nám zabere jen pár minut, není třeba je kontrolovat a navíc máme záruku, že jsou právně v pořádku.

  Petr Němeček, jednatel firmy ADRIA GOLD, s.r.o.
Chci vědět víc