Group 11 Created with Sketch. Legal Systems

O NÁS

Automatizujeme procesy a smlouvy

Jsme právníci a IT odborníci. Již více než 8 let nás spojuje nadšení pro právo, nové technologie a inovace.

Náš přístup Tým Historie

Pomáháme klientům s digitální transformací

Smlouvy a procesy s námi digitalizovaly firmy a organizace jako

„Jako právník jsem byl překvapený tím, jak se v naší a firemní praxi dělají věci neustále dokola, bez automatizace, která by koncipientům a právníkům zrychlila práci. Tak vznikla myšlenka na vytvoření vlastního systému.“

Karel Hanuš, CEO

Řešení na míru

Krabicová řešení u nás nehledejte. Každému klientovi připravíme dokumenty a procesy na míru tak, jak potřebuje.

Pro velké i malé

Jste rodinná firma či velká korporace? Pro nás žádný problém. Naše platforma se hodí pro klienty různých velikostí i zaměření.

Převedení smluv na šablony

S námi už nebudete muset vytvářet smlouvy stále dokola. Ze smluvních vzorů vytvoříme digitální šablony, se kterými se vám bude dobře pracovat.

Vše na jednom místě

Můžete se spolehnout, že všechny dokumenty najdete aktualizované a právně správně připravené v jedné digitální platformě.

Elektronické podpisy

Dokumenty, které v naší platformě připravíte, můžete snadno a na pár kliků digitálně podepsat. Podpisy jsou ověřené a zvládne je každý.

Snížení chybovosti

Díky přednastaveným šablonám ušetříte čas a vyhnete se případným chybám. Složité smlouvy tak zvládnou připravit i juniorní kolegové.

Reakce na novely zákonů

Jsme právníci. Můžete se proto spolehnout, že všechny vaše smlouvy budou vždy v souladu s platnou legislativou.

Úspory nákladů

S námi šetříte čas i peníze. Nepotřebujete vlastní právní oddělení ani složité IT dovednosti. Vše vyřešíte na pár kliků online.

Spokojenost klientů je klíčová

Jsme tým, který chce vybudovat nejlepší platformu na automatizaci

photo: Karel Hanuš

CEO

Karel Hanuš

photo: Tomáš Matula

CTO

Tomáš Matula

photo: Jakub Stehno

Sales director

Jakub Stehno

photo: Vít Navrátil

Legal Director

Vít Navrátil

+7 dalších

kolegů, kteří se denně snaží vylepšovat Legal Systems. Společně nám totiž záleží na spokojených klientech, kteří s radostí budou naši platformu doporučovat ostatním.

Zaujalo tě co děláme? Pak neváhej a napiš nám. Možná hledáme právě tebe.

Pracuj s námi

Náš příběh

Z právní kanceláře k digitální platformě, kterou používají tisíce uživatelů

 
 
2016

Vývoj prototypu

Karel Hanuš již na škole věřil, že automatizace je budoucnost práva. Nikdy ho nebavilo dělat repetitivní práci a byl přesvědčený o tom, že právníci nejsou od toho, aby opisovali údaje do vzorů. Proto oslovil vývojáře na trhu a společně začali vyvíjet první prototyp Legal Systems.

Photo: Vývoj prototypu
 
2017

První klient

Naším prvním velkým klientem byl bezpochyby tým Bezrealitky. Díky tomu jsme platformu upravili pro potřeby realitního trhu a rozšířili množství funkcionalit. Od té doby v naší aplikaci denně stovky realitních makléřů připravují a podepisují smlouvy se svými klienty a elektronicky ověřují identitu.

Photo: První klient
 
2022

1 000 uživatelů

V roce 2022 naši platformu aktivně využívalo více než 1 000 spokojených klientů a společně vygenerovali více jak 10 000 smluv. Byl to pro nás neuvěřitelný rok. V průběhu času jsme však tyto hodnoty již dávno překonali a nyní s Legal Systems pracují tisíce klientů.

Photo: 1 000 uživatelů
 
2023

Vstup Accace

V roce 2023 jsme si uvědomili, že k růstu a expanzi do zahraničí potřebujeme silného partnera. Accace přesně takovým partnerem je. Do našeho týmu vnesl expertízu v oblasti daňového a účetního poradenství a společně nabízíme klientům ještě lepší služby v rámci digitalizace.

Photo: Vstup Accace

Zajímá vás více?

Rádi vám předvedeme demo naší služby a zodpovíme vaše dotazy