Blog

Články o digitalním právu, rozhovory s našimi klienty, informace o updatech a novinky o dění v Legal Systems.

Kategorie
Automatické smlouvy

Budoucnost je v digitalizaci. Uzavírejte smlouvy on-line i vy

Nepochybně vstupujeme do éry, ve které digitalizace hraje klíčovou roli. Ať už se jedná o budoucnost firmy, organizace nebo dokonce jednotlivce. Schopnost efektivně využívat moderní technologie je pro úspěch a růst velmi důležitá.


Automatické smlouvy

Napojení na katastr vám ušetří čas i nervy

Realitní makléři na českém trhu se potýkají s velkým množstvím administrativy, která jim značně komplikuje práci. V Legal Systems se jim proto snažíme ušetřit čas a neustále vyvíjíme nová vylepšení na základě jejich zpětné vazby. Samozřejmostí je proto integrace katastru nemovitostí.


Automatické smlouvy

5 důvodů proč digitalizovat realitní kancelář

V posledních letech digitalizace prostupuje celou řadou odvětví. Není tomu jinak ani v realitním sektoru, kdy inovativní technologie začínají měnit celý trh. Díky digitálním nástrojům se mění způsob, jakým se nemovitosti prezentují, spravují a následně i obchodují. Realitní kanceláře a makléři, kteří včas digitalizují agendu, získají náskok před konkurencí.


Elektronické podpisy

Pracujete v HR? Zjednodušte si práci díky digitalizaci

Novela zákoníku práce platná od začátku letošního října, umožňuje uzavírat pracovní smlouvy a dohody elektronicky. Umožňuje tak digitalizovat veškerou komunikaci mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci. Personalisté tak mohou ušetřit spoustu času a firmy snížit náklady.


Automatické smlouvy

Jak se digitalizuje realitní kancelář

Pan Dominik Ženatý, ředitel DOMA realitní makléři v rozhovoru vysvětluje, jak s Legal Systems digitalizovali přípravu smluv, zavedli elektronické podpisy a zbavili se papírování.


Recenze

Jak automatizace smluv pomohla účetní firmě

Společnost JASPAR s.r.o. je náš dlouhodobý klient, ředitel společnosti Martin Jaspar v rozhovoru proč pro svoje smlouvy vybral právě Legal Systems a výhody, které používání našeho systému přineslo.